Kanoe - vybavení půjčovny

Samba je moderní a stabilní kanoe vhodná pro začínající i zkušené vodáky. Do střední části kanoe Samba 4.5 je možné umístit i přídavné sedátko pro děti. Kanoe Samba má hladké dno bez prolisů, díky tomu je rychlá a obratná zároveň. Díky svému dokonalému tvaru a větší šířce je však neobyčejně stabilní a proto je vhodná především pro rodinné výlety po Jizeře. Nezávislý test kanoe Samba.

Samba 4.5 (dvousedačková)

Půjčovna lodí Jizera

Samba 4.5 (s přídavnou pěnovou sedačkou uprostřed pro menší dítě)

Půjčovna lodí Najizeru.cz

Samba 5.2 (třísedačková)

Samba 5.2 s přídavnou sedačkou (celkem tedy 4 sedačky!)

Samba 5.2

Barely

Pro bezpečné a suché uchování věcí v průběhu plavby zapůjčujeme na míru vyráběné plastové barely. Do Samby dáte i dva barely vedle sebe, i když na jednodenní výlet Vám bude stačit pravděpodobně jeden. Barely mají víka s integrovanými madly pro snadné přenášení. Drahé předměty, jako jsou fotoaparáty či mobilní telefony ukládejte do zvláštních vodotěsných obalů.


Vodotěsný barek do kanoe Samba

Zvláštní upozornění pro byrokraty z EU, ČOI a Úřadu pro mezinárodněprávní ochranu dětí:

Barel neslouží k přepravě dětí!

Plovací vesty

Součástí výbavy jsou  kvalitní plovací vesty HIKO . Pro větší děti a dospělé vesty HIKO RENT se zapínáním na zip pro maximální pohodlí. Vesty jsou v souladu normou ISO 12402-5.

Plovací vesta Hiko Rent z půjčovny lodí Najizeru.cz

Pro malé děti - neplavce máme připravené plovací vesty HIKO BABY s plovacím límcem a bezpečnostním popruhem mezi nohami. Vesty jsou v souladu normou ISO 12402-4.

Plovací vesta Hiko, půjčovna lodí Jizera

Pádla

K lodím půjčujeme lehká moderní pádla TNP v kombinaci dural-plast. Pádla máme v různých délkách včetně vylehčenýc h pro děti, která mají i menší plochu listu pro snadnější pádlování.